KOGUTY KONWENCJONALNE HUBBARD

Konwencjonalne koguty Hubbard zostały wyselekcjonowane w kierunku jak najwyższej wydajności mięsa przy jak najniższych kosztach produkcji. Ich żywotności i wytrwałość reprodukcyjna zapewniają znaczne korzyści ekonomiczne. Charakteryzują się silnym wzrostem, bardzo dobrym współczynnikiem wykorzystania paszy, doskonałą żywotnością i dobrą wydajnością mięsną w przetwórstwie.


Hubbard M99

Hubbard M99 to biały kogut, odnoszący ogromne sukcesy w wielu częściach świata, takich jak USA, Europa i Azja.Niezależnie od użytych składników paszy, skóra i skoki potomstwa koguta Hubbard M99 pozostają jednolicie białe. Jest on przeznaczony na rynki wymagające zarówno konkurencyjnych kosztów produkcji, jak i dobrej wydajności.

Hubbard M77

Hubbard M77 to żółty kogut, który został wyselekcjonowany tak, aby oferować dobre wyniki reprodukcyjne w połączeniu z niskimi kosztami utrzymania i konkurencyjną budową ciała. Końcowym rezultatem jest brojler o żółtej skórze, łatwy w hodowli, spełniający wymagania rynku w szerokim zakresie wagowym.

 

Pliki do pobrania:

Dokumentacja techniczna