Hubbard Polska to firma o wieloletniej tradycji. Na rynku polskim istniejemy od ponad ćwierćwiecza. Zajmujemy się sprzedażą zestawów rodzicielskich kur mięsnych na rynek krajowy oraz do państw Europy, Azji, Afryki i obu Ameryk. Eksportujemy również stada prarodzicielskie.

Posiadamy zakład wylęgowy, fermę wychowu i trzy fermy produkcyjne. Na każdym etapie produkcji wdrożone zostały restrykcyjne zasady biobezpieczeństwa i monitoringu zdrowotnego, aby nasze produkty były najwyższej jakości. 

W Polsce utrzymujemy stada prarodzicielskie kur mięsnych. Materiał prarodzicielski, składający się z linii męskich i żeńskich, odpowiednio krzyżujemy, tworząc zestawy rodzicielskie. Pisklęta prarodzicielskie sprowadzane są z Francji i USA. Utrzymujemy również stada pra-prarodzicielskie do produkcji zestawów prarodzicielskich.

Naszym celem jest dostarczenie klientom stad reprodukcyjnych o bardzo dobrych parametrach produkcyjnych a finalnie wysokowydajnego brojlera.

Posiadamy certyfikat: PN-EN ISO 22000 : 200

Hubbard Polska jest spółką córką koncernu hodowlanego Hubbard. Hubbard należy do Grupy Aviagen zajmującej się multigatunkowym doskonaleniem zwierząt hodowlanych.

Hubbard realizuje innowacyjne programy selekcyjne we Francji i USA. Posiada ośrodki produkcyjne i stacje testowe w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji Południowo-Wschodniej.

Wszystkie programy genetyczne Hubbarda mają na celu sprostać rosnącym wymaganiom rynku poprzez produkcję zdrowych, wydajnych brojlerów i kurcząt wolniej rosnących a tym samym smacznego mięsa najwyższej jakości. Firma ciągle udoskonala potencjał genetyczny swoich produktów, inwestuje w nowe technologie oraz poszerza asortyment, aby zaspokoić szeroki wachlarz potrzeb i oczekiwań klientów.

Hubbard zapewnia ciągłość dostaw najwyższej jakości produktów dostosowanych do różnych rynków brojlerowskich – tak tradycyjnego jak i alternatywnego. Założeniem firmy jest nie tylko efektywna produkcja brojlera ale także przykładanie najwyższej wagi do tego, aby produkować mięso o najwyższych parametrach jakościowych. 

Produkty firmy Hubbard są obecne w ponad 100 krajach na całym świecie.