Hubbard wprowadza na rynek nową kurę hodowlaną Efficiency Plus

Zastępująca obecną ofertę konwencjonalną nowa kura, zapewnia wyjątkową wydajność w całym łańcuchu produkcyjnym.

Efficiency Plus

Hubbard Efficiency Plus stanowi doskonałe połączenie wysokiej wydajności na poziomie zarówno hodowlanym, jak i na poziomie brojlera. Klienci skorzystają na wysokiej liczbie jaj i piskląt, jak i solidnym tempie przyrostu brojlerów przy dobrej zdrowotności, wysokiej wydajności i jakości mięsa. Ponadto stosunkowo niskie spożycie paszy zapewni producentom korzyści ekonomiczne oraz zrównoważony rozwój dla środowiska.

Silne wsparcie ośrodków badawczo-rozwojowych

Hubbard od lat inwestuje w badania i rozwój wprowadzając ciągłe ulepszenia w swoim programie hodowlanym. Po dołączeniu do Grupy Aviagen® w lutym 2018 roku zainwestowano dodatkowe 10 mln dolarów w rozwój bazy badawczorozwojowej Hubbard w Walpole, New Hampshire, USA.

„Nasza strategia rozwoju jednej konwencjonalnej kury umożliwiła nam skupienie się na określonych kryteriach wyboru, aby szybciej uzyskiwać postęp hodowlany, co przekłada się na lepsze wyniki produkcyjne u naszych klientów” – twierdzi Olivier Rochard, Global Managing Director of Hubbard. – „To dzięki takiej długoterminowej strategii, połączonej z inwestycjami w badania i rozwój oraz wdrażaniem nowych technologii, powstał Hubbard Efficiency Plus.”

Twój Wybór, Nasze Zaangażowanie

Z mottem „Twój Wybór, Nasze Zaangażowanie” zespół Hubbarda jest dumny, że może zaoferować kury, które są odpowiedzią na konkretne potrzeby klientów na całym świecie, zarówno na rynkach Premium, jak i tych tradycyjnych.

„Kura Hubbard Efficiency w jednym wielofunkcyjnym produkcie łączy cechy, których poszukuje branża drobiarska – wysoką wydajnością użytkową i ekonomiczną na wszystkich poziomach produkcji. Koncentracja na jednej linii kury konwencjonalnej ma na celu zapewnienie dostaw wysokiej jakości produktu hodowlanego do naszych klientów na całym świecie” – stwierdza David Fyfe, Global Sales & Marketing Director of Hubbard.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z regionalnym przedstawicielem handlowym.